Z żałobnej karty

Dnia 19 grudnia 2018 roku w wieku 70 lat zmarł
Piotr Andrzej Ruszczewski

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Warszawie. Dr nauk med., przedsiębiorca, założyciel i prezes Fundacji Przystań Wisła.
Działacz NSZZ Solidarność - Region Mazowsze, internowany 13 grudnia 1981r w Białołęce, gdzie przebywał do maja 1982 r.Wodniak, żeglarz, wioślarz, płetwonurek - człowiek czynu. Wypróbowany przyjaciel.

Pogrzeb odbędzie się dnia 28 grudnia o godz. 12.30 w Warszawie, na starych Powązkach - rozpoczęcie przy IV bramie (pogrzeb świecki).
o czym zawiadamiają z prośbą o życzliwą pamięć

rodzina i przyjaciele

Prawa Człowieka Dostrzegam - wystawa

sws_plakat(1).jpg

Od 5 maja 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia Wolnego Słowa przy ul. Marszałkowskiej 7 można oglądać wystawę prac fotograficznych Macieja Byczkowskiego „Prawa Człowieka. Dostrzegam.”
Wystawę można obejrzeć od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00. W sobotę i niedzielę wystawa będzie udostępniona dla grup zorganizowanych, po wcześniejszym kontakcie z SWS. Serdecznie zapraszamy!
*Istnieje możliwość ustalenia późniejszej godziny zwiedzania w dni robocze. W tym celu prosimy o kontakt z przedstawicielem SWS pod nr telefonu 22 405 66 30; +48 515 940 535; mail: sws@sws.org.pl

Więcej informacji na temat wystawy „Prawa Człowieka. Dostrzegam” można uzyskać na stronie internetowej: http://art.ensi.net oraz www.ensi.net

Wydarzenia

Pitax dla OPP

Upitax-new-pobierz-maly.png

Darmowy Program PIT dostarcza
Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Jak nas znaleźć

Stowarzyszenie Wolnego Słowa mieści się przy ul. Marszałkowskiej 7 w Warszawie (wejście od ul. Emila Zoli).

więcej...